Персональне тренування

Персональная тренировка

Не секрет, що навіть найкращий експромт той, який ретельно підготовлений. А якщо мова йде про довгострокову програму, що стосується Вашого здоров’я, то дрібниць тут немає і бути не може. Перш, ніж приступити до тренувань, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Отримавши вичерпні рекомендації доктора, спокійно вирушайте до тренера: скоординовані дії фахівців в поєднанні з Вашим прагненням до самовдосконалення, допоможуть досягти поставленої мети.

Перевірений практикою заклик «Довіртеся професіоналам!» Як не можна більш доречний, коли мова йде про здоров’я та зовнішності: занепокоєння з приводу першого і незадоволеність другим не дозволяють досягти душевного комфорту і рівноваги, до яких ми так прагнемо. «Етапні рішення» про самовдосконалення приймаються зазвичай напередодні відпустки чи інших важливих подій, коли, на нашу думку, вже всі засоби хороші … Результат же рідко буває ефективним, зате наслідки часом плачевні. А тому все більше людей розуміють, що правильніше поступово знаходити потрібну форму і підтримувати її, отримуючи від фізичних занять і користь, і задоволення.

І тут Вам не обійтися без тренера – як добре б ми не знали себе, тільки фахівець зможе не тільки оптимально «задіяти» все з’явилася можливість поскаржитися, але і розкрити потенціал, про який Ви і не підозрювали!

Тренер – а тому він і статус Персонального – розробить саме для Вас індивідуальну програму занять з урахуванням Ваших побажань і індивідуальних особливостей. Це тим більш необхідно так як тренажери велнес – центру «Пуща» настільки різноманітні, що «несанкціоноване» і безконтрольне його використання може не тільки не призвести до бажаного результату, але і створити додаткові проблеми. До того ж в своєму прагненні досягти мети якомога швидше, ми готові згортати гори, а тренер розподілить обсяги і складність навантаження таким чином, щоб ваші сили витрачалися розумно і результативно, щоб були задіяні всі групи м’язів і щоб втома, врешті-решт була тяжкій, а приємною. Ваш тренер поставить перед Вами реальні цілі – на тиждень, на місяць – ведучи Вас до кінцевої мети поступово, крок за кроком, щоб Ви, бачачи проміжні результати, відчували, що все в цьому житті, можливо, варто тільки дуже захотіти і докласти зусиль. Бо часом здається, що скинути кілька кілограмів просто не вдасться, а пару сантиметрів в обсягах роблять життя нестерпним. Але, виявивши, що під кінець декади стрілка вагів поповзла вліво, ви не просто порадієте – знайдете інший тонус і психологічний настрой, а значить, подальший прогрес забезпечений!

Але як кажуть на Сході, поспішати потрібно повільно – Ваш персональний тренер проконтролює не тільки ефективність і безпеку тренувань – технічно грамотне виконання вправ виключить травми, та й взагалі забезпечить Вам комфортність занять.

Отже, які адаптувалися в залі, освоївши комплекс і домігшись перших результатів, Ви повинні будете … знову починати займатися при настільки ж зацікавленій участі персонального тренера. Саме він підкаже Вам, що і організм пристосовується, через 10-12 тижнів вправи перестають бути ефективними. «Перехитрити» організм, вчасно змінивши схему тренування, перерозподіливши навантаження і т.д. – це теж задача тренера і ніхто не виконає її професійніше. Саме персональний тренер врахує не тільки фізичні, але і психологічні Ваші особливості, підтримає в потрібний момент і буде суворий, якщо це необхідно, знайде потрібні стимули і критерії оцінки; він навчить Вас плавати, навіть якщо раніше це здавалося Вам неможливим, і допоможе освоїтися в танцювальному залі; він разом з Вами розкриє можливості Вашого організму і допоможе відчувати себе впевнено і спокійно в будь-якій ситуації. Досконалості немає межі, попереду у Вас – ціле життя, а до Ваших послуг – унікальні можливості велнес – центру «Пуща» і досвід Вашого персонального тренера.

Спортивні програми

Крім персональних занять в басейні і тренажерному залі, ми пропонуємо:

Групові заняття

Заняття для дітей

Тренажерний зал

Індивідуальні програми