Аеробіка

Заняття аеробікою

В якому випадку заняття аеробікою обіцяють бути ефективними? Фахівці нашого комплексу виділяють 5 основних складових успіху:

– якісне, надійне обладнання;
– правильно підібрана програма занять;
– кваліфікована допомога тренера;
– комфортні умови тренування;
– сприятлива атмосфера в залі.

У нашому центрі ви все це знайдете без праці. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент систем тренування на будь-який смак. Це – класичні напрямки, які можуть виконуватися зі степом і без нього і підійдуть ідеально як для новачків, так і для справжніх спортсменів, силові класи, що дозволяють моделювати вашу фігуру швидко і ефективно, бойові мікси, що допомагають не тільки повернути тонус м’язів тіла, а й загартувати нерви. Крім цього, ви можете звернутися до напрямів, що об’єднує в собі кілька програм тренування, звернути увагу на танцювальні, спеціальні класи, заняття, призначені для розвитку гнучкості, йогу і т. П.

При заняттях аеробікою використовується найкраще обладнання, вироблене світовими лідерами спортивної індустрії:

– степи, що відрізняються нековзним покриттям, стійкістю, зручністю, можливістю регулювання висоти;
– гімнастичні та медичні м’ячі;
– обважнювачі;
– комфортні, приємні на дотик мати для йоги;
– трубчасті амортизатори (еспандери), що характеризуються різним опором, рукоятки яких виготовлені з антибактеріального матеріалу.

Але стати насправді цікавою і, звичайно, корисною для вас тренування зможе лише в тому випадку, якщо проходить вона під чуйним контролем тренерів. У нашому центрі працюють майстри спорту, КМС, щорічно підвищують рівень кваліфікації, які відвідують міжнародні спортивні семінари. Вони не тільки допоможуть вам вибрати відповідний тип тренування, але і розкажуть, як досягти наміченого результату в найкоротші терміни.

Спортивні програми

Крім занять аеробікою, ми пропонуємо:

Групові заняття

Заняття для дітей

Тренажерний зал

Індивідуальні програми