Масаж

Масаж

Оздоровчий масаж
Сеанс оздоровчого масажу служить для зміцнення здоров’я, збереження нормального стану організму, попередження захворювань. Оздоровчий масаж дуже ефективно проводити в поєднанні з відвідуванням лазні або сауни.
Масаж сприятливо діє на нервову, м’язову і ендокринну системи, покращує рухливість в суглобах, стимулює обмін речовин в організмі, покращує діяльність органів виділення, а також служить засобом для регулювання і зниження маси тіла.

Спортивний масаж
(Відновлювальний, розслабляючий, тренувальний при спортивних травмах)
Залежно від виконуваних прийомів, сили, темпу, швидкості масаж буває збудливий і заспокійливий. Масаж робить позитивний вплив на кровоносну і лімфатичну системи, на обмінні процеси і шкірний покрив.

Дитячий масаж
Сеанс дитячого масажу є частиною комплексної профілактики різних дитячих захворювань: сколіоз, плоскостопість, пневмонії, бронхіти і т.д.
Дитячий масаж має велике значення і при працездатності і реабілітації після пошкодження і травм. Дитячий масаж покращує координацію руху, гнучкість, виробляє силу і витривалість дитини.

Ароматерапевтичний масаж
Основою аромамасажу є пахуче дотик. Масаж із спеціально підібраними ефірними маслами діє одночасно на тіло і мозок, заспокоюючи нерви, стимулюючи потік енергії, яка знімає напругу і депресію, звільняючи тканини від накопичених в них токсинів.

Антицелюлітний масаж
МЕДОВИЙ – унікальна можливість меду виводити токсини. Під час такого масажу шкіра взаємодіє з біологічно-активними речовинами і вітамінами, що містяться в меді.
ВАКУУМНИЙ – розганяє жирові відкладення, ліквідує застійні явища, виводить продукти клітинного обміну, активізує циркуляцію крові, тренує судини.
РІЧНИЙ – покращує постачання шкіри кров’ю, усуває венозний застій, прискорює обмінні і ферментативні процеси, підвищує шкірно-м’язовий тонус.
Обгортання – комплекс водоростей в поєднанні з морською глиною, морською сіллю, ефірними маслами і екстрактами забезпечують сильний косметологічний ефект.