Про велнес-центр Пуща

Здоровий спосіб життя – це не тільки біг на багатокілометрові дистанції

Найкраще місце для здорового відпочинку

Про Центр

Англійське слово wellness походить від іменників fitness та well – being і має на увазі програми для підтримки хорошого фізичного і душевного стану.

Wellness – це не просто нова тенденція в світі фітнесу, це – стиль життя! Краса, здоров’я, сила …

Приходить час і до кожного з нас приходить розуміння цих простих слів, світ жорстокий і часто дозволяє виживати лише тим, хто готовий йому протистояти. Ми пропонуємо Вам ці прості істини – красу, здоров’я, силу, витривалість.
Ми допоможемо вам жити в гармонії з навколишнім світом і з самим собою.
В черговий раз, замислюючись про власне здоров’я, Ви даєте собі незліченні обіцянки почати з нового року, з першого числа, з понеділка .. Але кожен раз Вам шкода часу, грошей або просто лінь. Подивіться правді в очі. Економити на власному здоров’ї або зовнішньому вигляді нерозумно. Почніть прямо зараз. Це буде правильне рішення. Приходьте. Ми чекаємо вас…
У нас є все, що Вам потрібно.

Пуща в Цифрах

— Площа понад 2000 м²
— 25-метровий басейн
— 3 доріжки глибиною від 1,5 м до 2 м
— доріжка дитяча, глибина 70 см
— 25 тренажерів «Body Solid» і «Life fitness» (США)

Комфорт для Всіх

— температура води:
— 25-метровий басейн +28°C
— релаксаційний басейн +31°C
— три парилки: фінська, римська та хаммам
— масаж, фітобар

Тільки професійні тренери

Наша Команда

Унікальна атмосфера

Особливості Центра

Велнес-центр «Пуща» був створений для того, щоб дати своїм відвідувачам можливість вибору: провести час на біговій доріжці або за чашкою ароматної кави і свіжою газетою, посилено займатися в тренажерному залі або відвідати сеанс масажу. На площі понад 2000 м² створені комфортні умови для проведення повного комплексу найрізноманітніших програм.

Однією з головних особливостей велнес-центру «Пуща» є великий 25-метровий басейн з дитячою доріжкою для плавання глибиною 70 см, а також релаксаційний басейн з водоспадом, масажними струменями і аеромасажем. Поруч з басейном розташувався бар, де можна випити тонізуючий коктейль або просто відпочити між заняттями, милуючись прекрасним видом соснового лісу.

Величезне значення має місце розташування. Велнес-центр «Пуща» розташувався в одному з найбільш мальовничих місць Києва – курорті Пуща-Водиця. Крім естетичних переваг, розташування клубу в сосновому лісі надає можливість проведення програм на відкритому повітрі, якою володіють лише одиниці з київських клубів.

Безумовно, сучасне обладнання, професійний персонал і високий рівень сервісу – неодмінні умови успіху в фітнес-індустрії. Однак не менш важливим є створення своєї власної, неповторної атмосфери, що дає відвідувачеві відчуття затишку і спокою, такі необхідні для гарного самопочуття і приємного проведення часу.

Безумовно, навіть найдокладніше опис не дає можливості передати головні переваги велнес-центру «Пуща». Приїжджайте в клуб, і наші консультанти з радістю проведуть для Вас ознайомчий тур!