Масаж

Чому масаж приносить щастя?

Чи бувало у Вас так, що поточні справи настільки захоплюють, в голові крутяться тисячі завдань і здається, ніби часу не вистачає ні на що .. і ось. Ви зустрічаєте старого друга, ви раді один одному, улаштовуєтеся в найближчому кафе за чашкою ароматного чаю. Легка бесіда, приємні емоції, душевне тепло. Ви виходите з кафе і виявляєте, що все куди простіше, ніж здавалося. А ось і нові ідеї відвідали) І настрій покращився. Бувало? У мене так.

Вся справа в «перезавантаженні», в обміні енергією, емоціями. Адже люди емоційні істоти і потребують вираженні почуттів, інакше вони осідають в тілі у вигляді цілком реальних тілесних зажимів і м’язових блоків – це психосоматика. З її проявами можна справлятися медитацією, йогою, масажем . При чому в разі масажу Ви ще отримуєте бонус у вигляді обміну енергії. Відбувається як би діалог на невербальному рівні. Адже навіть не з кожним близькою людиною ми здатні поділитися сокровенним. Та що там – навіть самому собі не завжди зізнаємося в якісь почуття. А тіло запам’ятовує все і «дбайливо» складує в тілі кожну емоцію, в результаті чого утворюється щільний жорсткий «панцир», накопичується втома, знижується імунітет, знижується творча здатність.

Глибока тілесна опрацювання розслабляє розум і тіло, вивільняє накопичений матеріал, покращує живлення тканин і буквально оживляє кожну клітинку тіла, знімає стрес і його наслідки, покращує настрій.
Тому після уважного масажу людина відчуває себе оновленим, легким і щасливим. Адже як писав Ремарк: «Що, крім краплі тепла, може дати одна людина іншій? І що може бути більше цього? »

Подбайте про себе вже зараз. Дозвольте своєму тілу бути легким, розуму – гнучким, серцю – щасливим.